Pire İlaçlama

Böcek İlaçlama
Teklif İste

Pire İlaçlama

Pireler, insanlar ve diğer sıcakkanlı hayvanlar ile beslenen parazitlerdir. Pireler genelde kedi ve köpek gibi hayvanların kanını emerek beslenmeyi tercih etselerde, istilalar ağır olduğunda veya diğer konakçılar mevcut olmadığında insanlarlada beslenebilirler.Pirelerin gelişmesi için genellikle sıcak ve nemli koşullar gerekir.

Pireler, özellikle evlerinde evcil hayvan besleyenler için yaygın bir sorundur. Mülkünüzün önceki sahipleri kedi veya köpek beslediyse, evcil hayvanınız olmasa bile pire ile ilgili bir sorun yaşayabilirsiniz.

Bir pire istilasına uğradıysanız, pire yaşam döngülerinin her aşamasında kontrol edilmelidir.Gördüğünüz yetişkin pireler toplam pire popülasyonunuzun yalnızca % 5’ini oluşturur, bu nedenle hem yetişkinler hem de larvalar üzerinde etkili pire ürünlerini kullanan profesyonel pire ilaçlama şirketlerinden destek almanız pirelerden hızlı bir şekilde kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Pirelerin kanatları olmamasına rağmen, inanılmaz derecede güçlü uzun bacakları vardır. Bunlar, uzun mesafeler atlamalarına, siz ve evcil hayvanlarınız arasında kolayca hareket etmelerine ve geride kaşıntılı ısırıklar bırakmalarına izin verir.

Başarılı pire ilaçlama ve kontrol yöntemleri, hem mülkünüzün hem de varsa evcil hayvanlarınızın işlem görmesini gerektirir.

Pireler ayrıca tavşanlar, tilkiler, sincaplar, sıçanlar, fareler gibi diğer, özellikle tüylü hayvanlar ve domuzlar gibi çiftlik hayvanları üzerinde de taşınabilir.

Parazitler olarak, evinizde veya iş yerinizde pirelerin varlığıyla ilgili en büyük endişe ısırıklarından gelir. Bunlar ağrılı olmasa da, rahatsız edici bir kaşıntı veya kızarıklıkla sonuçlanabilir. Evcil hayvanlarınız da pire tükürüğüne alerjiler geliştirebilir.

Master haşere kontrol şirketi olarak, pire istilanızın tam kontrolünü sağlamak için eviniz veya işyeriniz için güvenli, etkili ve garantili pire ilaçlama uygulamaları yapıyoruz.

Pire hastalık bulaştırma nedeni ile yarattığı tehdit bakımından ilaçlama yapılmadığı takdirde pek çok hastalığı beraberinde getirebilecek bir canlıdır. Veba, tifüs gibi ölümcül bulaşıcı hastalıkları canlılar arasında taşıyarak salgınlara önayak olan pireler İstanbul’un pek çok noktasında ilaçlama firmaları tarafından yok edilebilmektedir. İlaçlama fiyatları değişkenlik göstermek ile birlikte, pire ilaçlama yaptıracak kişiler kendi bütçelerine uygun ilaçlama fiyatı bulma konusunda pek çok seçeneğe sahiptir.

Pire İlaçlama Şirketi

Pire ilaçlama işlemlerinin profesyonel ekipler tarafından yapılması önemlidir. Bunun en büyük sebebi, kişisel imkanlar ile yapılan ilaçlamalar ile pirelerin yok edilmesinin pek mümkün olmamasıdır. Pireler daha çok geceleri, insanların faal olmadığı saatlerde aktiftir ve hızla çoğalırlar. Çok küçük yapılı canlılar olması nedeniyle de gözle seçilmesi de zordur. Bu gibi nedenler ile ilaçlama şirketleri ile çalışmak, en iyi sonuçları almak adına iyi bir çözümdür.

Pireler kan emen canlılardan olduğundan, ilaçlama yapılmadığı takdirde dadandığı canlıya zarar vermeyi sürdürme potansiyeli taşımaktadır. Özellikle sıcak havalarda daha hızlı üremeye geçen pireler ilk fark edildiği andan itibaren ilaçlanıp müdahale edilmezse, ilerleyen safhalarda bu haşereler ile başa çıkmak zorlaşacaktır. Bu nedenle ilaçlama şirketi ile çalışarak en uygun çözüme kavuşmak en doğru adım olacaktır.

Kaliteli İlaçlama Uygulamaları

Pire İlaçlama yöntemi oldukça önemlidir. Ancak yöntem kadar önemli olan bir diğer etken de pireleri yok edebilmek için kullanılan ilaçlardır. Doğru ilaç seçimi pireler ile mücadelenin başarısını doğrudan etkilemektedir. Bunun yanı sıra, doğru ilaç kullanımı pireleri yok etmek için gerekliyken sağlık açısından da son derece önemlidir. Pireler ile savaşmak için kaliteli ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçları kullanan ilaçlama firması bulmak ve onlarla çalışmak hem önemli hem de şarttır. İlaçlama firmaları alanında uzman ekipler ile çalışarak, profesyonel şekilde çalışmalarını sürdürmelidir.

Uzman İlaçlama Ekipleri

Pire İlaçlama işlemleri için daha çok sıvı ilaç kullanılmaktadır. Ancak bu ilacın doğru şekilde kullanılabilmesinin temel şartı profesyonellikten geçmektedir. Pire ilaçları çok etkilidir ve profesyonellikten uzak amatör yöntemler hem bu canlıların azalması beklenirken güçlenerek daha çok çoğalmasına hem de ciddi sağlık problemlerine yol açacaktır. İlaçlama yapılacak kimyasallar seçilirken, insan sağlığına zarar verecek herhangi bir nitelik taşımayan ilaçlar kullanılmalıdır.

Pireler her alana kolayca ve son derece hızlı yayılabildiğinden, sadece pirelerin yoğun görüldüğü yerin ilaçlanması yeterli sonucu vermeyecektir. Bir evde pire ile karşılaşılmışsa, pirenin görüldüğü oda değil tüm ev ilaçlanmalıdır. Aksi durumda, fark edilemeyen pireler evin diğer odalarına yayılmış olacağından, ilaçlama yapıldıktan sonra kısa süre içinde bile yeniden yaşam alanlarında görülecek ve can sıkacaktır. İlaçlama konusunda genel uygulamalar yapılmalı ve kökten çözüme kavuşulmalıdır. Sıvı ilaçlar kullanılarak yapılan ilaçlamada en etkili yöntem buharlamadır. Bu kokulu sıvı ilaçlar buharlama işlemi ile tüm çevreye yayılacak ve pire gibi küçük ve etrafa hızlı yayılabilen canlılarla mücadelede etkili olacaktır. Katı ya da jel fazdaki ilaçlar pire gibi haşereler ile mücadelede başarısızdır.

Pire gibi böcekler, haşereler ve diğer tüm can sıkıcı canlılar ile mücadele edilirken böcek ilaçlama ya da haşere ilaçlama işlemi yaptırmak için profesyonellerden hizmet almak, sonuca ulaşmanın en etkili ve hızlı yolu olacaktır. Geriye ise sadece sevdikleriniz ile birlikte rahat, keyifli şekilde yaşam alanlarınızda vakit geçirmek kalacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Pire İlaçlama Hizmeti Hakkında Sıkça Sorulan Soruları Ön Bilgi Alabilmeniz İçin Cevapladık.

Pire İlaçlama İşleminden Sonra Evin Kapalı Kalması Gereklimi?

Pire ilaçlama uygulamasından sonra ilaç kuruyana kadar 2-4 saat evin kapalı kalması gereklidir.

Pire İlaçlama Hizmetiniz Garantilimi?İkinci İlaçlama Gerekirse Tekrar Ücret Ödeyecekmiyim?

Master ilaçlama şirketinin pire ilaçlama uygulamalarındaki tek seansta başarı oranı %90 dır.İkinci uygulamanın gerektiği durumlarda garanti kapsamında ücret talep edilmez.

Pire İlaçlama İşleminden Sonra Ne zaman Temizlik Yapabilirim?

Pire ilaçlama işleminden sonra en az 48 saat sıvı temizlik yapılmaması gereklidir.Pire popülasyonun yoğunolduğu yerlerde bu süre 5 güne kadar uzayabilmektedir.

Pire İlaçlama Uygulaması Ne Kadar Zaman Alır?

Pire ilaçlama işlemi 100m2 bir alanda ortalama 30-40 dakika sürmektedir.

İlaçlama İşleminden Sonra Her Hangi Bir Belge Alacakmıyım?

İlaçlamadan sonra uygulamada hangi ilaçların kullanıldığını ilaçlamanın hangi haşere üzerine yapıldığını vb. hususları içeren bakanlık ruhsat numarasının yazılı olduğu servis sorumlusu ve sizin imzanızı taşıyan ilaçlama servis raporunun bir nüshası tarafınıza verilir.Bu belge aynı zamanda master ilaçlamanın garanti belgesidir.Call Now

×