Hakkımızda

Biz kimiz?

Böcek ve haşere ilaçlama sektöründe tecrübemiz 1999’lu yıllara dayanmaktadır. O yıllardan bugüne kadar edindiğimiz bilgi birikimler böcek ve haşere ilaçlama işlemlerinde ortaya olumlu sonuçlar doğurmuştur. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla işimize her zaman önem vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli işçiliği kendine vizyon edinen firmamız günden güne birçok eve, işyerlerine uzanarak kalıcı çözüm ve garantili sonuçlar elde etmektedir.

Tecrübelerimizi, geçmişe dayanan iş birikimimizi ve kazandığımız mutlu müşterileri kalıcı çözümler ve garantili hizmet anlayışını misyon haline getirerek yarınlara umut oluyor müşteri memnuniyetini %100’e kadar arttırıyoruz.

Teknolojiyi yakından takip ederek sürekli gelişmeyi, ekip çalışmasını, profesyonel yöntem anlayışını ve olumlu sonuçlar almayı her zaman vizyonunuzu geliştirerek sektörde rekabeti arttırmayı hedeflemekteyiz. Master İlaçlama marka ve ismi altında siz değerli müşterilerimizin daima hizmetindeyiz.

Profesyonel Ekip

Master Böcek İlaçlama şirketi olarak; hedefimiz değerli müşterilerimize profesyonel ekip ile ekonomik fiyatlara ilaçlama hizmeti vermektir.
Tecrübeli Personeller0%
İş Güvenliği Sertifikalı0%
Kaliteli İşçilik0%
×