Karafatma İlaçlama

Böcek İlaçlama
Karafatma İlaçlamaTeklif İste

Karafatma İlaçlama

Hamamböcekleri içerisinde sık görülen türlerinden biri olan karafatmalar, insanların yaşam alanlarında görüldüğünde son derece rahatsızlık veren canlılardan biri olduğundan mutlaka karafatma ilaçlama yapılmalıdır.Karafatmalar, ortalama 1-3 cm uzunluğundadır ve adından da anlaşılabileceği gibi parlak siyah renklidir. Karafatmalar sağlık açısından büyük sorunlar yaratmaktadır, çünkü bu canlılar mikrop taşımaktadır.

Karafatmalar ile mücadele için, İstanbul’un her noktasında son derece uygun ilaçlama fiyatları ile hizmet veren ilaçlama firmaları çalışmaları sürdürmektedir. Yazın daha çok ortaya çıkan ve sıcak zamanlarda evlerde, iş yerlerinde, bağ bahçelerde görülebilen bu canlılar için, uygun karafatma ilaçlama fiyatıyla hizmet veren ilaçlama firmaları ile ortadan kaldırılabilirler.

Karafatma İlaçlama Şirketi

Karafatmalar daha çok lağımlarda, bina boşluklarında gezerler ve buralardan da insanların yaşam alanlarına sızarlar. Tabi ki karafatmalar ile karşılaşan kimse bu canlılar ile aynı ortamda yaşamak istemeyeceğinden, ilaçlama yaptırarak bu sorundan kökten kurtulmak en doğru adım olacaktır. Bunun için de işini iyi yapan, sektörde kendine yer edinmiş ve profesyonel ekipleri ile hizmet veren ilaçlama şirketleri en büyük yardımcınız olacaktır.

Bu ilaçlama şirketi, karafatmaların yapısına uygun ve onlarla mücadelede en etkili ilaçların hangisi olduğuna karar verip, en uygun dozda ve teknikte ilaçlama yaparak karafatmalardan kurtulmayı sağlayacaktır.

Kaliteli İlaçlama Uygulamaları

Karafatmalar çok dirençli canlılardır. Bu canlılar ile klasik yöntemler ile mücadele etmek çok zordur. Bu yöntemlerde, gözle görülen yerlerdeki karafatmalardan kurtulma imkanı olsa da, karafatmalar kuytu köşelerde yuva yaptıklarından, buradaki karafatma yumurtalarını öldürmek mümkün olmamaktadır. Bu da, evdeki imkanlar ile yapılan ilaçlamadan kısa süre sonra, böcekler ortadan kayboldu diye düşünürken karafatmaların tekrar ortaya çıkmasına neden olacaktır. İşte bu nedenle, profesyonel ekiplere sahip karafatma ilaçlama firmaları ile çalışmak doğru adım olacaktır.

Karafatma için en iyi ilaçlama yöntemlerinden birisi jel ilaçlama tekniğidir. Bu ilaçlama yöntemi yapıldığında, 20 gün sonra tekrarlanmalıdır. Böylelikle hem yuvanın dışında gezinen karafatmalar, hem de ikinci ilaçlama sayesinde de yuvalardaki karafatmalar yok edilebilecektir. Karafatmalar çok hızlı üredikleri için, eğer ki bir ortamda karafatma ile karşılaşılmışsa çok kısa sürede çok hızlı şekilde ortama yayılacaklardır. Bu nedenle, iyi bir ilaçlama firması ile çalışmak çok önemlidir.

Uzman İlaçlama Kadrosu

İlaçlama ekiplerinin profesyonelliği ilaçlamanın kalitesine büyük etki yapmaktadır. Hangi canlıya, ne şekilde, hangi ilaç ne kadar dozda uygulanacağını bilen uzmanlar, insanların haşere ve böcekler ile mücadelesinde kesin sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. En sık karşılaşılan böceklerden biri olan karafatmalar ile mücadelede bu böceklerin öldüğü düşünüldüğünde dahi ölmemiş olabilecekler unutulmamalıdır. Bu nedenle de profesyonel ekipler doğru adımları uygulayarak, ilaçlamanın en iyi sonuçlarını müşterilerine sunmaktadır.

Karafatmalar, yaşam alanlarında besin bulmak için gezinirler, ancak besin tüketmeden 1 aya kadar yaşayabilirler. En ağır şartlara bile uyum sağlayabilen bu canlılar, -32 derece sıcaklığa dahi dayanabilmektedir. 40 dakikaya kadar nefeslerini tutabilen karafatmalar, kafaları koptuğunda da ortalama 1 haftaya kadar yaşamlarını sürdürebilmektedir almaçları sayesinde tehlikeleri kolaylıkla algılayabilen karafatmalardan görülmektedir ki klasik bireysel yöntemler ile kurtulmak neredeyse imkansızdır. Bu nedenle, karafatma ilaçlama firmalarından alınacak yardım sayesinde kısa sürede ve kökten çözüm ile bu böceklerden kurtulmak mümkündür.

Böcek ve haşereler ile başı dertte olanların başvuracağı en doğru yol böcek ilaçlama ya da haşere ilaçlama yapan firmalar ile çalışmaktan geçer. Bu sayede insanlar sevdikleri ile birlikte, yaşam alanlarında gönüllerince, sağlıklı, mutlu ve huzurlu yaşamaktadır. Hastalıklara davetiye çıkaran sorunları ortadan kaldırmaktadır.

Neden Böcek İlaçlama Yaptırılmalı?

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm ilçelere(bakırköy, kadıköy, ataşehir, beykoz, fatih, eyüp, kağıthane, etiler, beşiktaş, ümraniye, beylikdüzü, avcılar, üsküdar, esenyurt, sarıyer, güngören, zeytinburnu, bahçelievler, başakşehir vb. ) böcek & haşere ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

- Master Böcek İlaçlama Şirketi×